top of page

Bungalov Ahşap Ev

Bungalov ahşap evler, nostaljik bir havaya sahiptir. Artık günümüzde şehirlerde birçok insan beton yığınları içerisinde yaşamaktadır. Bu durum bireyleri olumsuz yönde etkilemektedir. Doğa ile iç içe olmak insana huzur ve sağlık katmaktadır. Egzoz dumanı ile karışık havayı soluyan şehirlerden uzaklaşarak, temiz havanın olduğu ve doğanın tam ortasında olan bungalov ahşap evleri tercih etmek oldukça kazançlı bir seçim olacaktır. Bungalov ahşap evlerde olmak insanı sakinleştirir ve tam bir doğa yaşamını ileri sürer. Kalabalık gürültülü yerlerde yaşayan bireylerin ne kadar fark etmeseler de bu tarz ihtiyaçları vardır. Temiz ve kaliteli hava almak siz ve sevdikleriniz için oldukça faydalı olacaktır. Birçok imkânı sizlere sunan bungalov ahşap evler, doğa ile kaynaşmanıza ve rahatlamanıza neden olacaktır.

Bungalov ahşap evler, genellikle bungalovlar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Bunun sebebi ise sürekli gördüğü beton yapılar insanı ruhen ve zihinsel olarak yormasının önüne geçmektir. Aynı zamanda doğa içinde var olan bungalov ahşap evler, orada var olan doğayı bozmamak adına da ahşaptan yapılmaktadırlar. Beton insanların sonradan bulduğu bir malzeme olsa da ahşap yani tahta doğal bir malzemedir. Tamamen doğal bir ortam siz değerli misafirlerimizi beklemektedir. Nostaljik ve doğal bir yapı olan bungalov ahşap evlerde birçok modern imkânda sizleri beklemektedir. Tamamen şehrin kötü havasından uzaklaşarak, doğa ile sizleri buluşturmak için inşa edilmiş yapılardır.

ahsap-ev.png

Bungalov Otel

Bungalov otel, aslında çok tercih edilen veya kullanılan bir tabir değildir. Aslında bungalov evler tatil için yeni bir kavram ortaya koymuş mecralardır. Bunun sebebi ise insanların otellerden sıkılması ve genellikle otellerin fazla uzak olması en belirgin kriterler arasında yer almaktadır. Sapanca bungalov evler size hem otel havası hem tatil köyü havası hem de müstakil ev havası sunmaktadır. Otel yoğunluklarından ve kargaşalarından sıkılan bireyler, çok daha rahat ve çok daha sakin olan Sapanca Beka Bungalov evlerini seçmektedirler. Günümüze yeni bir hava katan ve var olan seçenekleri arttıran bungalov evler veya bungalov oteller pandemiden sonra çok daha fazla tercih edilmektedir. Bireyler şehir havasından uzaklaşıp hem yakın hem de doğa ile iç içe olan bu Sapanca Beka Bungalov evleri bir kaçış yolu olarak görmektedirler. Genellikle kısa zamanları olan insanlar bungalov ev tatillerini değerlendirmektedir. Yol olarak yakın olması ve kısa sürede doğa içinde bir yere kavuşmak isteyen insanlar için birebirdir. Genellikle kısa tatiller için tercih edilse de bunun yanı sıra daha uzun süreli de konaklama yapılabilmektedir. Tamamen tercihe ve ayrılan zamana entegre olan tatillerimizi uzun mesafe katetmeden yapabiliyor olmak büyük bir artı haline gelmiştir.

Bungalov Apart

Bungalov apart veya bungalov ev olarak bilinen yapılar bizlere yeni tatil imkanları sunmuştur. Sapanca Beka Bungalov evlerde konaklamak özellikle pandemi sonrası tercih edilmeye başlanmıştır. Bungalov apart olarak bilinen evler, siz değerli misafirlerimiz izole tatil imkânı sunması bakımından son zamanlarda gittikçe rağbet görmeye başlamıştır. İster kız arkadaş gruplarınız ile isterseniz geniş aileleriniz ile güzel ve eğlenceli aynı zamanda huzurlu ve sakin vakit geçirebileceğiniz bu bungalov evler standart, suit ve tamamen doğa ile uyumlu ahşap yapılara sahiptirler. Özellikle sapanca bölgesinde yoğunlaşmış adeta bir öbek haline gelmiş bir sürü sapanca bungalov ev olarak tabir ettiğimiz yapılar mevcuttur.

Yeşilin mavi ile buluştuğu Sapanca Gölü, huzurlu ve sakin bir tatil opsiyonu olarak sizleri karşılamaktadır. Konum açısından da oldukça güzel bir yer olan Sapanca Beka bungalov evleri Sapanca’da birçok yere yakın mesafededir. Ayrıca birçok büyük şehre komşuluk eden veya oldukça yakın olan Sapanca Beka Bungalov evleri küçük bir kaçamak yapmak isteyen şehir insanları için oldukça iyi bir tercih olacaktır. İnsan doğası gereği orman havası ve temiz hava almaya ihtiyaç duyar. Ancak işlerimizin genellikle şehirlerde olması ve yaşadığımız yerin kalabalık veya metropol olması bizleri doğa havasından mahrum bırakmaktadır. Bu gibi durumlarda en yakında var olan doğa içindeki tatil yerlerine kendimizi atmak isteriz. Hal böyle olunca da Sapanca Beka Bungalov evleri yapılacak en iyi tercih olmaktadır. Doğa sesleri ve temiz havası ile siz değerli misafirlerimizi karşılayan Sapanca’da tatil yapmak isteyenler için Sapanca Beka Bungalov evleri hizmetinize sunulmuştur.

bottom of page