top of page

Bahçeli Bungalov

Bungalov evler, ahşaptan yapılan tek ya da iki katlı, küçük ve dik çatılı, genelde iki odadan oluşan önü verandalı ve bahçeli yapılardır. Bahçeli bir bungalov, sevdikleriyle kaliteli bir tatil keyfi yaşamak isteyenlerin bakması gereken konaklama merkezlerindendir. Şehirde yaşayan ve uzun bir süre doğa ortamı görmemiş insanlar için nefes alma yeridir denilebilir. Kısa ya da uzun tatil düşünen insanların alışılagelmiş pansiyon ve oteller dışında daha başka bir seçenekleri vardır. Sapanca Beka Bungalov evleri, insanlara özledikleri doğa hayatıyla beraber dinlenebilmeyi ve huzur içinde tatil yapma fırsatını sunmaktadır. Bahçede mangal yapılabilir, sadece oturularak bile huzur dolu dakikalar yaşanabilir. Kendilerini yormayacak ve stresten arındırabilecek rahat bir tatil herkesin hakkıdır. Bu yüzden bahçeli bir bungalov ev kiralayıp tatil yapmak herkese iyi gelecek bir tatil fırsatıdır. Akşam olunca bungalovun bahçesinde yemek sofrası kurulabilir ve açık havada keyifli bir akşam yemeği yenilebilir. Tüm bu huzur ve rahatlık dolu aktiviteleri yapmak için tek yapılması gereken bütçeye ve ihtiyaca göre bir bungalov kiralamaktır. Bahçeli bungalovların çoğunun fiyatı toplumun birçok kesiminin karşılayabileceği türdendir. Bütçe dostu ve kişiye özel bir tatil imkânı sunan Sapanca Beka Bungalov evler iyi bir konaklama tercihidir.

4.png

Havuzlu Bungalov

 

Havuzlu bungalovlar, diğer bungalovlardan sadece havuza sahip olması özelliğiyle ayrılır. Mevsim yaz olduğunda insanlar havuz veya denize girip serinlemek isterler. Çoğunluk da bunu yazlık yerlerde otellerde plajlarda veya havuzlarda yaşar. Fakat havuzlu bungalovlar kiralanan kişilere özeldir. Diğer çoğu insan kalabalık yerlerde bazen şezlong sorunu bile yaşayabilirken havuzlu bungalov kiralayan insanlar bu dertlerle uğraşmazlar. Havuzlu bungalovlar, hijyen açısından da oldukça iyidir, temizlikleri ve bakımları ihmal edilmemektedir. Yazın en keyifli tatilini yaşamak isteyen kimselerin birinci tercihi Sapanca Beka Bungalov evleri olmalıdır. İster kız arkadaş grubuyla isterse de eş ve çocuklarla tercih edilebilecek olan Sapanca Beka Bungalov evleri her bütçeye göre uygundur. Havuzundan dolayı normal bungalovlardan biraz daha pahalı olsa da bu eşsiz deneyimi yaşayınca verilen ücretin kesinlikle hak edildiği anlaşılacaktır. Ne şezlong sorunu ne de havuz temizliği ve kalabalığı ile ilgili en ufak bir sorun yaşamadan yazın keyfinin en iyi çıkarılabileceği konaklama tesisidir. Havuz sonrası bir adım ötedeki bungalova geçerek duş, yemek ve diğer birçok ihtiyaç karşılanabilir. Tıpkı havuzlu bir eve sahip olmak gibi bir tatil deneyimi yaşatan havuzlu bungalovlar tercih edilebilecek en iyi tatil seçeneklerinden birisidir. Sadece yazın değil aynı zamanda kış zamanında da ısıtmalı havuzu sayesinde Sapanca Beka Bungalov fazlasıyla tercih edilmektedir.

Jakuzili Bungalov

 

Jakuzili bungalov evler, romantik bir tatil yaşamak isteyen insanların tercihidir. Romantik ve konforlu bir tatil arayan insanların ilk tercihi jakuzili bungalovlar olmalıdır. Çoğu evde bulunmayan ve kullanımı keyifli olan jakuzi fırsatını sunan jakuzili bungalov evler tatil için oldukça konforlu bir seçenektir. Tatil yapacak insanların bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun Sapanca Beka Bungalov evi bulunmaktadır. Sapanca Beka Bungalov evleri doğa manzarasına sahiptir. Jakuzinin içindeyken doğa manzarası izleyerek alınan keyfi doruklara çıkarabilirsiniz. Lüks kategorisinde yer alan jakuzili bungalov ev konseptini denemek üst düzey bir tatil yaşamak anlamına gelmektedir. Fiyatı normal bungalovlara göre biraz daha yüksek olsa dahi kampanyalarla jakuzili bungalovlar kiralamak veya erken rezervasyon yaptırmak bütçe açısından daha iyi bir seçenektir.

Şömineli Bungalov

 

Yaşadığı yerden çok uzaklaşmak istemeyen ama klasik tatil standartlarını da yaşamak isteyen herkesin gözde konaklama merkezleri haline gelen ve son dönemde iyice popülerleşen Sapanca Beka Bungalov evleri, birçok özelliğe sahip olabilmektedirler. Bunlardan birisi de şömineli bungalovlardır. Şömineli bungalovlar daha çok kış tatili için uygundur. Kışın soğuğunda şömine ile ısınmak ve değer verdiğimiz insanlarla birlikte tatil yapma keyfi oldukça cezbedicidir. Kış tatilleri çoğunlukla belirli bölgelerde yapılır ve birçok insan tarafından bilinen yerler olduğu için çok yüksek ihtimalle büyük bir kalabalıkla karşılaşılacaktır. Bu olumsuz deneyimi yaşamamak ve tatil yapma fikrini sadece bir avuç insanla düşünen kimseler için Sapanca Beka Bungalov evlerini denemek kesinlikle en doğru seçim olacaktır. Şehrin gürültüsünden ve de stresinden uzak, doğayla iç içe, kullanış açısından oldukça konforlu ve şöminesi sayesinde sıcacık tasarımıyla iç ısıtan şömineli bungalov evler her bütçeye uymaktadır.

bottom of page